GLS team - Galeria Ludzi Spokojnych

Forum sojuszu GLS - w grze Ikariam.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-19 19:52:32

marzmar

Administrator

MistrzGry8 - LIST Gonczy - wart 5000 tyś

Najfajniej przyjść - sprawdzić i wyjść. A przyjęty został jedynie warunkowo - a tak się oto odpłacił
Oprócz wewnętrznej strony także na forum znajdziecie wykaz miast osób które w sumie bez powodu - nas zdradziły.

Nie musicie - ale ja serdecznie zapraszam do plądrowania miast tego gracza - ja mam za daleko do niego ale jak spotkacie się z kontratakiem ze strony jego lub jego sojuszu na pewno pomogę choć w tym przypadku nie będzie takiej potrzeby

gracz : mistrzgry8

Gracz         Sojusz           Miasto      Ratusz             X      Y      Wyspa      Drewno           Miasta            
Mistrzgry8                 ۞ Brazylia۞     11           46     20     Burotia     16     Marmur15     10           plunder     blockade     spy
Mistrzgry8              ۞ Hszpania۞     14           46     19     Sohuios     14     Siarka11     4           plunder     blockade     spy
Mistrzgry8              Polska           22             47    19     Supoos     14     Kryształ9     10           plunder     blockade     spy
Mistrzgry8              ۞ Włochy۞     11           47     20     Phupyios     17     Wino16     3               blockade     spy

Pozycja aktualna w generałach : 1,874  punkty 1139

Przepraszam ale zrzuty wojska robię raz na tydzień i nie zdążyłem zrobić zrzutu jego armii

sojusz w którym jest aktualnie jest na 180 miejscu i ma 12 graczy - jest jak najbardziej w naszym zasięgu - bez większych problemów
Łączna ilośc punktów sojuszu D_W - 259074 , średnia na gracza 21589

AHA i dodatkowa rzecz : pierwsze trzy ataki na gracza zamieszczonego na tej liście zawsze będą nagradzane
Wysokość nagrody zależna jest od trudności zadania
ZA PIERWSZE TRZY ATAKI NA *MISTRZGRY8* I ZAMIESZCZONE ZRZUTY EKRANU
OTRZYMACIE PO 5 TYŚ WYBRANEGO SUROWCA



Charakterystyka ataków które nagradzam

- udane plądrowanie conajmniej 10 tyś surowców
lub
- wygrana bitwa morska ( jeśli rozbiliście conajmniej 20 statków wroga )
lub
- rozbicie conajmniej 50 jednostek pieszych ( nawet jeśli przegraliście bitwę )

łączne spełnienie wszystkich 3 warunków i tak liczy się jako jeden atak

Powodzenia


http://s1.zapodaj.net/images/97437350.jpg

Offline

 

#2 2009-04-25 02:06:36

marzmar

Administrator

Re: MistrzGry8 - LIST Gonczy - wart 5000 tyś

aktualny stan wojska Mistrzagry8

- wojsko ma jedynie w mieście Polska  200 procarzy , 15 piechurów, 28 hoplitów, 8 łuczników 48 strzelców

Oczywiście można się liczyć że ktoś z jego sojuszników podrzuci mu Coś do obrony ( w cą trochę wątpię ) Niemniej trzeba najpierw wysłać blokady portów by nie dać plamy

Jeśli ktoś zainteresowany mogę wyszpiegować surowce na wszystkich jego wyspach


http://s1.zapodaj.net/images/97437350.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centrumkonoha.pun.pl www.sesja.pun.pl www.notabene.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.l2espada.pun.pl